Niedziela - Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej w Hrubieszowie

Przejdź do treści
W NAJNOWSZYM WYDANIU NIEDZIELI Z 26.03.2023
PRZECZYTAMY M.IN.:

1. "Nie bójmy się spowiedzi" (s.8): Po co nam spowiedź? Dlaczego Kościół przywiązuje do tego sakramentu tak dużą wagę? Wreszcie, czy spowiedź może odmienić życie? Wywiad z o.Bartłomiejem Hućko - jezuitą.

2. "Czy mogła Bogu powiedzieć "nie"?" (s.12): Zwiastowanie - wielkie wydarzenie, od którego rozpoczęła się nowa era ludzkości. Czy Maryja mogła odmówić Bożemu posłańcowi? Dlaczego ta uroczystość nosi nazwę Zwiastowanie Pańskie? Czy jest to uroczystość maryjna czy chrystologiczna?

3. "Zamach na normalność" (s.26): Celem przeciwników ochrony życia zawsze jest także atak na rodzinę. W ciągu dekad powstał bowiem silny sojusz feministek, homoseksualistów oraz twórców ideologii gender. Dlaczego się połączyli?

4. "Zamordowany przez komunistów" (s.32): Dziś nie ma najmniejszej wątpilwości, że Ks. Franciszek Blachnicki został zamordowany - został otruty.Takie sa wnioski z ekshumacji ciała i dowody zgromadzone przez zagraniczną pomoc prawną - podkreślił prokurator generalny Zbugniew Ziobro. Wykazały to czynnosci procesoweprzeprowadzone w Polsce oraz na terenie Niemiec, Austrii i Węgier...
Wróć do spisu treści