Ogłoszenia duszpasterskie - Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej w Hrubieszowie

Idź do spisu treści

Menu główne

Ogłoszenia duszpasterskie

Aktualności

XXIX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
18 października 2020

1. Przeżywamy dziś 29. Niedzielę Zwykłą. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Modlitwą ogarniamy wszystkich misjonarzy i prosimy Pana Boga o nowe powołania misyjne. Dziś z okazji wspomnienia św. Łukasza – patrona służby zdrowia modlimy się za naszych lekarzy oraz za personel medyczny.

2. W czwartek 22 października przypada liturgiczny obchód wspomnienia św. Jana Pawła II. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną oraz na nabożeństwo do św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin.

3. W piątek 23 października obchodzimy święto św. Jana Kapistrana założyciela naszej Prowincji Zakonnej OO. Bernardynów. Odpust zupełny dla członków Zakonu Braci Mniejszych.

4. W sobotę 24 października do naszego sanktuarium przybędzie młodzież maturalna, aby modlić się do Matki Bożej i prosić o potrzebne łaski. O godz. 16.30 młodzież wysłucha konferencji formacyjnej, którą wygłosi ks. Paweł Głowik, następnie poprowadzi modlitwę różańcową i weźmie udział we Mszy Św.

5. W niedzielę 25 października przypada Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła. Przypominamy o zmianie czasu z letniego na zimowy.

6. Przyjmujemy wypominki listopadowe i roczne. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać w klasztorze w godzinach pracy kancelarii lub w zakrystii po Mszy św.

7. Na stoliku pod chórem wyłożone zostały kalendarze rolnicze, Katolickiego  Radia Zamość oraz diecezjalne. Polecamy także najnowszy numer NIEDZIELI poświęcony osobie Papieża św. Jana Pawła II. 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego