Ogłoszenia - Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej w Hrubieszowie

NIEDZIELA 2 STYCZNIA 2022

1. Przeżywamy okres Narodzenia Pańskiego, który zakończy się w najbliższą niedzielę Świętem Chrztu Pańskiego. Tradycyjnie kolędy będziemy śpiewać do 2 lutego.
  2. W najbliższy czwartek 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie zwana Świętem trzech Króli. Msze święte będziemy sprawować według porządku niedzielnego (7.00, 9.00, 11.00, 13.00, 17.30). Po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia kadzidła i kredy, którą następnie oznaczymy drzwi naszych domów znakiem C+M+B.
  3. W czwartek, po Mszy św. wieczornej odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  4. W pierwszy piątek miesiąca, po godz. 9.00 udamy się do chorych z posługą sakramentalną, którą połączymy z odwiedzinami kolędowymi. O godz. 15.00 rozpocznie się nabożeństwo w intencji obrony życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Spowiedź podczas Mszy św. porannej i wieczornej.
  5. Zapraszamy od najbliższej soboty 8 stycznia 2022 na spotkania kolędowe z rodzinami naszej parafii, które będą miały miejsce w kościele codziennie (oprócz niedzieli) o godz. 16.30 – według porządku spotkań podanych na afiszu i na stronie internetowej. Zachęcamy bardzo serdecznie także do indywidualnych zaproszeń kapłana do domu, po uprzednim zgłoszeniu i umówieniu się z o. Proboszczem co do terminu takiej wizyty. Zgłoszenia można przynosić na kartce z podaniem nazwiska i adresu rodziny wraz z numerem kontaktowym i składać je w zakrystii lub w kancelarii a nawet wrzucając je do skrzynki na listy przy drzwiach wejściowych do klasztoru.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczamy na opłacenie kosztów ogrzewania kościoła.