Skrzynka intencji - Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej w Hrubieszowie

Przejdź do treści
SKRZYNKA INTENCJI
  W tym miejscu możemy wysłać na naszą stronę intencje modlitewne, które odczytujemy podczas nabożeństw do Matki Bożej Sokalskiej (w środy), do Świętego Antoniego (we wtorki) oraz do Świętego Jana Pawła II (w czwartki).

54
recenzje
Mateusz
08 Mar 2022
O zdrowie dla Jana i o wypełnienie się w jego życiu Woli Bożej
Bernadeta Iwona Sacha
08 Mar 2022
o uzdrowienie z bolesnych wspomnień
Agata
07 Mar 2022
Proszę o Bożą interwencję dla Angeliki w sprawie pracy w dniu 10.03.2022.
Bernadeta
06 Mar 2022
Aby Rafał polubił matematyke i biologię
Ewa
01 Mar 2022
Panie Jezu, odmien serce Staffana, zeby mnie uratowal, daj Nam o wszystkim porozmawiac. Prosi Ewa z Niemiec.
Mateusz
25 Lut 2022
Do św Antoniego :w intencji osób Bogu wiadomych z Ukrainy
Do św Jana Pawła II :w intencji ministrantów Parafii Gruszczyce w Diecezji Kaliskiej
Do Matki Bożej Sokalskiej :w intencji Romana i Anny i ich bliskich
Ewa
24 Lut 2022
Jezu ufam Tobie. Uwolnij prosze z choroby mnie I mego brata Edwarda. Prosi Ewa z Niemiec.
Zbigniew
24 Lut 2022
Dziękuję za opiekę Matki Bożej i proszę o łaskę zdrowia i wiary dla Rafała i jego rodziny
Ania
23 Lut 2022
Proszę w intencji bardzo trudnej rozmowy z pracodawcą. Aby odpowiedział za wszystko zło które wyrządził córce. Aby sprawy z tym związane zakończyły się pozytywnie dla niej i zgodnie z prawem. Aby wyzdrowiała bo jest z tego tytułu w bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym. Aby wszystko nareszcie dobrze się w jej życiu ułożyło. Jezu ufam Tobie.
Ewa
22 Lut 2022
Panie Jezu proszę o potrzebne łaski do założenia rodziny i usunięcia przeszkód na tej drodze. Proszę również o zdrowie, siły duchowe i dar radości dla mamy i brata.
aneta
18 Lut 2022
Prosimy o dar potomstwa dla Michała i Karoliny i błogosławieństwo w małżeństwie.
Krystyna
18 Lut 2022
Proszę o modlitwę o odzyskanie utraconej miłości Mariusza do mnie. Aby już nic i nikt nie stanoł na naszej wspólnej drodze życia. O uwolnienie Mariusza, nas z sideł i intryg Karoliny. O uwolnienie nas od jej osoby i zamierzeń. O pojednanie z synem.
Ewa
18 Lut 2022
Bardzo prosze o modlitwe o cud uzdrowienia dla mnie z long covid, oraz za mego brata Edwarda, zeby zwyciezyl z alkoholizmem. Prosi Ewa. Bog zaplac.
Zbigniew
17 Lut 2022
Dziękuję za opiekę Matki Bożej i proszę o Boże Miłosierdzie dla Rafała i jego rodziny
Iwona
14 Lut 2022
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego brata Waldemara, którego stan jest bardzo ciężki. Bóg zapłać.
Ewa
14 Lut 2022
Prosze o modlitwe o cud uzdrowienia dlamnie z long covid, oraz za mego brata Edwarda, zeby zwyciezyl z Alkoholizmem. Prosi Ewa z Bielefeld.
Marzena
13 Lut 2022
Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, by mąż zaniechał myśli i działań o rozwodzie, szczerze mi wybaczył i na nowo obdarzył miłością jaką nas kiedyś Bóg połączył. Proszę o siłę i wytrwanie w modlitwie dla mnie i dary Ducha Św. dla nas oraz  pokój w naszych sercach.
Jan
09 Lut 2022
Za wstawiennictwem Matki Bożej Sokalskiej proszę Pana Jezusa o przebaczenie grzechów, dary Ducha Świętego, ochronę od zła, zdrowie, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo dla: Barbary, Andrzeja, Ireny oraz rodzin: Piotra, Kazimierza, Olka, Anny, Teresy, Sandry, Joanny, Jana i Anny.
Marta
08 Lut 2022
Intencja: Proszę o modlitwę o ukrycie mnie i mojej rodziny i Was we krwi Chrystusa każdego dnia, Złamaniaprzekleństwa,złorzeczenia,magii, klątw rzuconych na naszą rodzinę, w naszej rodzinie, uczucia zazdrości, zawiści, nienawiści i złorzeczenia, niechęci, gniewu, uprzedzeń, obmowy,oczerniania, okradania i wykorzystywania członków naszej rodziny. Niech prawda wyjdzie na jaw, intrygi i kłamstwo wrogów niech zostaną złamane. Niech Bóg nam i Wam błogosławi także pod względem finansowym,zawodowym i prywatnym w rozwiązaniu trudnych sytuacji i zapewnieniu płynności finansowej. Niech Bóg błogosławi naszym wrogom. Proszę o modlitwę wstawienniczą o uwolnienie od nalogów.Amen
Paweł
07 Lut 2022
O dar pojednania Ani i Pawła. Jeśli tylko Ty Boże tego chcesz. Matko Pięknej Miłości powierzam Ci życie Ani i miłość do Niej.
Marlena
05 Lut 2022
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Darka o cud przemiany serca i nawrócenie. Bóg zapłać.
grazyna
04 Lut 2022
Jezu Ty się tym zajmij. Jezu ufam Tobie.
Zbigniew
04 Lut 2022
O łaskę zdrowia i wiary dla Rafała i jego rodziny
Zbigniew
04 Lut 2022
O łaskę zdrowia i wiary dla Rafała i jego rodziny
Marta
03 Lut 2022
Proszę pokornie o modlitwę o uzdrowienie ze wszytskich infekcji wirusowych bakteryjnych autoagresywnych tarczycy, stawów,alergii w tym opuchlizn stawów, węzłów chłonnych, zakażeń tkanek, przywrócenie wydajności w pracy.Proszé o modlitwę i szczęśliwe rozwiązanie dla mojej siostry, zdrowie członków rodziny, pomoc w znalezieniu odpowiedniego mieszkania,pracy i wspaniałego męża 🙏🙏 Amen ❤ Proszę o nodlitwę o naprawienie wyrzadzonych mi krzywd przez wrogów podczas postępowania policyjnego.
Wróć do spisu treści