Skrzynka intencji - Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej w Hrubieszowie

Przejdź do treści
SKRZYNKA INTENCJI
  W tym miejscu możemy wysłać na naszą stronę intencje modlitewne, które odczytujemy podczas nabożeństw do Matki Bożej Sokalskiej (w środy), do Świętego Antoniego (we wtorki) oraz do Świętego Jana Pawła II (w czwartki).

7
recenzje
Sebastian
03 Lip 2021
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Za kilka dni udaję się na rekolekcje powołaniowe w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Polecam w modlitwie siebie i całe rekolekcje ze wszystkimi, którzy będą je przeżywać i prowadzić, aby to prawdziwie był święty czas, pełen Bożej łaski i błogosławieństwa, także o dar mądrości, dobrego rozeznania, podejmowania dobrych decyzji i działań, Światło Ducha Świętego dla nas, otwartości na Jego natchnienia i prowadzenie, o Boże Miłosierdzie dla nas i opiekę Maryi Niepokalanej oraz św. Józefa.
Z Panem Bogiem i Niepokalaną Maryją
wolotariuszka
03 Lip 2021
Błagam o łaski Boze, zdrowie duszy i ciała, dar nawrócenia, Błogosławienstwo Boze i opieke Maryi Niepokalnej dla Marcina, Damiana, Krystiana, Natanka, Manuelka, Piotra, Kingi, Władyslawa, Janusza, Anetek, Marysi, Gabrysi, Uli, Andrzeja, Kazimierza, Michala, Rafała, bardzo chorej Kasi, Oli, Agnieszki, Juli, Mariana, Antoniny, Aleksandra, całej mojej rdziny w Ireland, USA, w Polsce, Olimpii, Sylwii, Uli, Wioletki, Weroniki, Sare, Darków, Marków, Szymona, Krzysztofa, Wojciecha, Małgorzarty, Aojzego, Tomasza, Adrianków, Ewunie, Ewelinke i dla wszystkich proszących o modlitwe i którym obiecalismy modltwe i o pokój w sercach ludzkich i na calym świecie i świetośc dla nas wszystich grzeszników. Abba Ojcze bądz Wola Twoja nie moja, nie nasza. Kocham, dziękuje i przepraszam. Totus Tuus Maryjo. Twoja na wieki Rycerka Niepokalanej i wolontariuszka Faustinum.
bożena
03 Lip 2021
W INTENCJI WIESŁAWA O WYJŚCIE Z NAŁOGU ALKOHOLOWEGO A DLA JEGO ŻONY O SIŁY W WALCE Z NAŁOGIEM MĘZA,
Ania
29 Cze 2021
PROSZĘ O MODLITWĘ O UZDROWIENIE MOJEGO ŻOŁĄDKA, MOJEGO BRZUCHA, MOICH JELIT, MOICH STANÓW LĘKOWYCH, ABYM MOGŁA ROZSZERZAĆ DIETĘ I JEŚĆ BEZ BÓLU I STRACHU. O ZNALEZIENIE WYMARZONEJ ZDALNEJ PRACY Z PENSJĄ 4-5 TYS BRUTTO NA MINIMUM ROK. AMEN.
Anna
28 Cze 2021
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa aby został całkowicie uniewinniony.
Damian
20 Cze 2021
Proszę o szturm modlitewny przez nablisze 4 miesiące Błagam o modlitwę w mojej intencji, gdyż znalazłem się w tak tragicznej i beznadziejnej sytuacji życiowej i zdrowotnej, że moje życie jest zagrożone. Wierzę jednak, że dla Jezusa Chrystusa nie ma rzeczy niemożliwych,o cud wyjścia z dlugow dla mnie,O cuda w moim życiu,O bardzo bardzo bardzo bardzo sybką pomoc dla mnie,dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, światło Ducha Świętego dla mnie,abym się dobrze czuła,aby nic mi nie dolegalo,aby wszystkie objawy jakie teraz mam ustąpiły,Okaz mi swoje miłosierdzibo wpadłem w duchową depresję i nic kompletnie mi się nie chce. Dziwny stan, ja cały czas próbuje robić z tym ale wydaje się że się pogarsza. Co raz mniej się modlę i co raz więcej takiego rozczarowania sobą.. Proszę o wsparcie bardzo bardzo e ,Dopomuż mi być wytrwałym i niezmiennym w swoich myślach. Podejmować sluszne decyzje,Proszę dla mnię i dla niej o pozytywne rozwiązanie trudnych spraw, o ufność i cierpliwość , o światło Ducha Sw.
w podejmowaniu decyzji,uwolnienia mnie od cierpienia i odnalezieniu szczęścia,o uzdrowienie mojej podświatomości,o uwolnienie mojej podświatomości,o odblokowanie mojej podświatomości,o uzdrowienie mojego serca,o uwolnienie mojego serca,o odblokowanie mojego serca,o uzdrowienie mojego mógu,o uwolnienie mojego mózgu,o odblokowanie mojego mózgu, za mnie i za moja dusze,bardzo bardzo w...
Agata Kasprzyk
16 Cze 2021
Blagam o modlitwe za Piotra o uwolnienie od Mony I czarnej magii, o poprawe naszych relacji, Bog zaplac 🙏🙏🙏
Wróć do spisu treści