j2 - Sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej w Hrubieszowie

MSZE ŚW. GREGORIAŃSKIE
Jest także możliwość zamówienia Mszy św. gregoriańskich w naszym sanktuarium, które bedą sprawowane przed łaskami słynącym obrazem Matki Bożej Sokalskiej.Msze gregoriańskie wywodzą swoją nazwę od imienia papież św. Grzegorz Wielkiego.Istnieją szczegółowe regulacje kościelne dotyczące Mszy gregoriańskich. Określają one liczbę  Mszy św. na trzydzieści odprawionych w trybie ciągłym. Ponadto określa się jednoznacznie,że Msze gregoriańskie mogą być odprawiane za jednego tylko zmarłego, nigdy zaś zbiorowo za kilku zmarłych. Zobacz więcej...
Msze św. gregoriańskie sprawujemy według terminów ustalonych z zamawiającym Porządek Mszy św. w sanktuarium...Wszyscy, którzy wspierają materialnie działalność sanktuarium Matki Bożej Sokalskiej stają się jego Dobrodziejami i mają udział w modlitwach naszego Zakonu zarówno za swego życia jak i po śmierci oraz w Mszach św. sprawowanych w Sanktuarium w każdą niedzielę i uroczystości w ciągu roku.Dla zainteresowanych podajemy także informacje o możliwości przesyłania ofiary nie tylko naMsze św., ale także na inne cele, m.in. takie jak:
  • ofiara na remont sanktuarium
  • na misje
  • na ubogich
  • na kwiaty do cudownego obrazu Matki Bożej
  • na inne cele (zgodnie z życzeniem ofiarodawcy).
Za każdym razem należy podać na odwrocie przekazu pocztowego, albo napisać w liście, na jaki cel wysłana jest ofiara. Prosimy o czytelne podawanie swego adresu oraz ofiarowanej intencji. Po otrzymaniu dowodu wpłaty i informacji, na jaki cel przeznaczona jest ofiara, odpowiadamy każdemu listownie, wysyłając pamiątkowy obrazek i inne informacje dotyczące korespondencji
W SPRAWIE ZAMAWIANIA I REZERWACJI MSZY ŚW. NALEŻY PISAĆ NA
ADRES: